נבחרת הסטארטאפים של פורום מיכל סלה

נבחרת הסטארטאפים של פורום מיכל סלה

פורום מיכל סלה השיק 10 מיזמים טכנולוגים למאבק באלימות בנשים, מיזמים אלו הבשילו

בהאקתון Safe@Home מבית פורום מיכל סלה לציון יום הולדתה של מיכל סלה ז״ל ב-18 במאי.
נבחרת עשרת הסטארטפים הללו נבחרו לקחת חלק ב"אקסלרטור מיכל סלה" בשיתוף פעולה עם עמותת 8200, וכן זכו למנטורינג אישי חינם בשיתוף פעולה עם המכללה למנהל.
המטרה שלנו בפורום מיכל סלה היא להוליד אקו-סיסטם חדש של מאות סטארטאפים להצלת חיים

של נשים בשבי האלימות. יחד נציל חיים.

MedFlag הינה מערכת טכנולוגית שמנתחת רשומות רפואיות של מטופלות ומטופלים המגיעים למערכת הבריאות, ומייצרת התרעה כשמזוהים דפוסים יחודיים לנפגעי אלימות. 

HEARME.jpg

HearMe היא מערכת מצילת חיים שתוכננה לסייע לרשויות עירוניות להילחם באלימות במשפחה, על ידי מתן אפשרות לאזרחים לדווח באופן אנונימי על רעשים המלמדים על מצוקה.

יותר מפעם אחת זוהי פלטפורמה אינטרנטית מאובטחת המאפשרת לנשים לדווח על מקרי אלימות. המערכת תפנה באופן אוטומטי את המידע במסגרת דיווחים שונים.

SoulSavers רשת חברתית קהילתית, המכשירה אנשים מכל שכבות האוכלוסייה לזהות סימני מערכות יחסים אלימות, מלמדת איך ליצור תקשורת מבוססת אמון וללוות בדרך לטיפול המתאים.

Safe and Sound Logo.png

Safe and Sound אפליקציית חירום בלתי נראית, המופעלת באמצעו מילות מפתח ייחודיות ואישיות. מטרת האפליקציה היא לאפשר לאדם לקרוא לעזרה בצורה דיסקרטית, ללא ידיים כשהיא/הוא לא יכולים לגשת פיזית לטלפון, כאשר אין אפשרות להגיע אליו.

SafeTalk שירות למנהיגי קהילות שעוזר להם לאתר ולעזור ל קורבנות אלימות ומצוקה, ומספק נתונים ואנליטיות על המצב בקהילה. היועץ הווירטואלי של SafeTalk עוזר למשתמשים להבין האם מישהו שהם מכירים סובל מאלימות או מצוקה וכיצד הם יכולים לעזור.

stay tuned מפתחת פתרונות לזיהוי מערכות יחסים אלימות ודיווח על מצבי חירום בזמן אמת.

אנחנו משתמשים בטכנולוגיות של זיהוי קולי, ניתוח סאונד ובינה מלאכותית כדי לזהות מצבי אלימות.

כלי לזיהוי אלימות דיגיטלית בטלפון הנייד על ידי זיהוי התנהגות נורמלית וא-נורמלית, שימוש חשוד בטלפון, ומעלה את המודעות לעובדה שהמשתמשת עשויה להיות במערכת יחסים אלימה.